Меню сайта

Категории раздела
Мои статьи [23]

Главная

Регистрация

Вход
Приветствую Вас Гость | RSS


Зеленівський ясла-садок №46


Четверг, 25.04.2024, 16:18
Главная » Статьи » Мои статьи

Звіт директора за 2019-2020 навчальний рік

Звіт директора

Зеленівського ясел-садка №46 Херсонської міської ради

за 2019-2020 навчальний рік

 

Завдання звітування:

  1. Розвивати соціально-моральну компетентність дошкільника.

  2. Використовувати  інноваційні методи вдосконалення  рухової діяльності дітей, розвитку інтересу до руху.

  3. Створювати  умови для ефективної організації життєдіяльності дошкільників.
     

Порядок денний:

1. Звіт  директора.

2. Обговорення звіту .


Відповідно до Положення про ЗДО, я -  керівник Зеленівського ясел-садка 

№ 46 Херсонської міської ради, звітую перед Вами про свій персональний внесок у підвищення рівня освітнього процесу установи протягом 2019-2020 навчального року. Звітування проводиться з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в нашому закладі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

У моєму звіті охоплюються такі питання:

1.Розвивати соціально-моральну компетентність дошкільника.

2.Використовувати  інноваційні методи вдосконалення  рухової діяльності дітей, розвитку інтересу до руху.

3.Створювати  умови для ефективної організації життєдіяльності дошкільників.

Педагогічний колектив нашого закладу втілює у життя державну політику в галузі освіти. Управлінська діяльність адміністрації закладу спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти. У закладі є необхідні нормативно – законодавчі акти щодо функціонування дитячого садочка.

 Відповідно до визначених річним планом на 2019-2020 навчальний рік пріоритетів, робота колективу закладу була спрямована на індивідуалізацію освітнього процесу, підсилення тенденції особистісно - орієнтованої, гуманістичної моделі виховання, соціалізацію дошкільників, що допомагало педагогам бачити в кожній дитині індивідуальність і забезпечувати умови для росту її компетенції у відповідності з вимогами програми «Дитина»  за якою працює наш заклад.
Згідно плану ЗДО на 2019-2020 роки педагогічний колектив працював над покращенням освітнього процесу, посиленням творчого розвитку дошкільників засобами інтеграції освітнього процесу, вихователі намагались активізувати пізнавальну діяльність дошкільників, формувати життєву компетенцію дитини у відповідності до Базового компоненту дошкільної освіти.
Велику увагу колектив приділяє загартовуючим процедурам, які проводяться педагогами  впродовж  всього року з поступовою зміною їх характеру, стану здоров’я, вікових та індивідуальних особливостей кожної дитини. Складовою життєвої компетенції кожної дитини, є, зокрема вміння бути здоровим. Відповідно до вікових та психологічних особливостей кожної вікової групи вихователі давали інформацію валеологічного спрямування під час навчання дошкільників. Усі ці заходи направлені на зміцнення стану здоров’я дітей. Порівняльний аналіз захворюваності протягом 2019-2020 рр. свідчить про те, що число днів, пропущених по хворобі однією дитиною знизився, (якщо не брати до уваги карантин). Аналіз захворюваності дітей проводиться щомісячно старшою медичною сестрою.
Розуміючи вплив родини на виховання дітей, педагоги закладу активно співпрацювали з батьками, вчасно відгукувались на їхні запити, залучали членів сімей до освітнього процесу групи та життя садочку. З цією метою проводилися різноманітні форми роботи. Високу ефективність мали такі заходи, як батьківські збори, на яких, окрім теоретичної частини, батьки мали змогу побачити які форми роботи, новітні освітні технології використовує дошкільний заклад для забезпечення повноцінного творчого розвитку особистості дитини. Такі заходи не тільки посилили активність батьків в освітньому процесі, а й розширили їх педагогічну компетентність у навчанні та вихованні їхніх дітей.
Однак, потребує покращення та удосконалення підвищення психолого-педагогічної культури батьків, пропаганда дошкільної освіти в соціумі, усебічне вивчення специфіки кожної сім’ї, індивідуальний підхід до роботи з сім’ями вихованців.
З метою підвищення рівня професійної майстерності педагогів і підвищення їх фахової майстерності впродовж навчального року проводилися різні методичні заходи – індивідуальні, групові та масові форми роботи, а саме: педагогічні ради, різні види семінарів, педгодини і консультації, педчитання, тижні педагогічної майстерності, анкетування, працювали творчі групи тощо. Всі ці форми роботи були дієвими та оперативними за рахунок розуміння вихователями актуальності питань, що розглядалися, різнобічного і ґрунтовного аналізу навчально-виховного процесу, його позитивних сторін та невдач, необхідності якісних і суттєвих змін з метою реалізації поставлених завдань. Ефективність різних форм методичної роботи також підсилювалася впровадженням в них інтерактивних видів роботи: елементів дискусії, ділової гри, тренінгів, проблемних семінарів тощо. Якість педагогічних рад забезпечувала ретельна попередня підготовка.
Плануючи роботу педагогічного колективу на новий 2019-2020 навчальний рік, педагогічний колектив ставить перед собою такі завдання:
- побудова освітнього процесу відповідно до Базового компонента, інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України;
- систематичне проведення дидактичного тестування педагогів з метою підвищення рівня їх професійної компетентності;
- охорона життя та зміцнення здоров’я дітей;
- забезпечення інтелектуального, особистісного та фізичного розвитку дитини;
- взаємодія з сім’єю у вихованні дітей для забезпечення повноцінного розвитку дитини;
- підвищення професійної майстерності вихователів на основі досягнень психолого-педагогічних наук, передового досвіду вихователів міста, вихователів свого закладу;
- розвиток творчих та розумових здібностей дитини;
- залучення дітей до загальнолюдських цінностей.
Фінансово – господарська діяльність у ЗДО здійснювалась згідно з річним планом. Поліпшилась і зміцніла матеріальна база  ясел-садка. Слід відмітити з позитивної сторони роботу всього колективу по благоустрою приміщення та території дитячого садка. З допомогою батьків членами трудового колективу ЗДО навесні було висаджено квіти та кущі для розмежування ігрових майданчиків, висаджено декоративні кущі та хвойні дерева.

Завдяки розумінню та допомозі батьків протягом 2019-2020 навчального року за благодійні та спонсорські кошти було відремонтовано та придбано:
• повірка вагів;
• сантехнічні матеріали для подачі води;
• контур заземлення;
• будівельні матеріали ;
• лави дитячі в групу № 2;
• ремонт груп №№ 1,2,3,4 ;
• шафи дитячі в групу №2;
• дезактин і антисептик;
• костюми сценічні дитячі;
• пилосос в групу № 2;
• придбання та заміна посуду в усіх вікових групах.
З метою запобігання нещасним випадкам та з метою охорони життя дошкільників на території дитячого садка додатково укріплено каруселі та гойдалки, висаджено квіти на клумбах та на ігрових майданчиках. Під час підготовки до нового навчального року все обладнання на майданчиках буде приведено в належний стан та буде виготовлено багато нового: пісочниці, столики та лавочки, елементи ландшафтного дизайну тощо.
Протягом року систематично здійснювалась медична робота: проводився поглиблений медичний огляд дітей, використовувались нетрадиційні форми оздоровлення, проводилась санітарно-просвітницька робота з батьками вихованців, бесіди з працівниками дитячого садка з питань санітарних норм, проходила протиепідемічна робота, профілактичні щеплення дітям згідно графіка, контроль за харчуванням.
Певна робота проводилась з дітьми та їх батьками щодо попередження дитячого травматизму. Випадків дитячого травматизму під час освітнього процесу протягом року не виявлено. Результати перевірок виконання вимог із питань охорони праці, техніки безпеки, протипожежної безпеки розглядалися на виробничих нарадах, педрадах, зборах.
Завдяки праці всього колективу, умінню приймати рішення в інтересах дитини, вибирати педагогічні засоби і відповідати за свій вибір, нам вдалося зробити педагогічний процес цікавим для дошкільнят.
Вам, шановні батьки, я бажаю творчості і наснаги у вихованні Ваших дітей, бути готовими до щоденної наполегливої, копіткої праці, бути для Ваших малят в усьому прикладом для наслідування, зичу Вам лише позитивних емоцій, щоб Ваші дітки – наші вихованці Вас тільки радували.

Дякую за увагу!

Директор Зеленівського ясел-садка №46        Галина СМІЩУК

Категория: Мои статьи | Добавил: MasterOfLife (17.06.2020)
Просмотров: 213 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт

Поиск

Copyright MyCorp © 2024 Создать бесплатный сайт с uCoz